Noel Gallagher’dan yeni ses: We’re Gonna Get There in the End

Şarkı|

Noel Gallagher ya da ona ait solo müzik projesi Noel Gallagher’s High Flying Birds daha önce duyulmamış bir kaydı yeni yıl şerefine servis etti.

Elli üç yaşındaki müzisyen We’re Gonna Get There in the End isimli demoyu dijital platformlardan servis etti. Şarkının YouTube’taki paylaşımına ise karantina dünyasından video sekansları eşlik etti.

Noel’in bu yeni demo paylaşımı için düştüğü not şöyle: “Öncelikle herkese mutlu yıllar dilememe izin verin. İşler bu noktadan ancak daha iyiye gidebilir. Daha kötüye gidemez, değil mi? Her neyse, son zamanlarda bir şeyler yazıyorum ve birkaç hafta önce yazdığım bir melodinin küçük bir demosunu yaptım. Aslında kulağa oldukça iyi geliyordu ve sözler zamana oldukça uygun. Sizinle paylaşmak isterim. Şarkının adı Sonunda Oraya Ulaşacağız. Umarım kafalar çok kıyak değildir. Umarım yakında buluşuruz. Dipnot: Bu yalnızca bir demo.”

Oasis’in üyesi 2011 yılından bu yana solo kariyerinde ilerliyor. Toplamda üç solo albüm çıkaran Noel bunların sonuncusunu 24 Kasım ’17 tarihinde Who Built the Moon adıyla yayımladı. Bir başka deyişle aradan üç yıl geçti ve Noel artık yeni bir albüm müjdesi verebilir.

Bu müjdenin ön sesi olduğunu umduğumuz We’re Gonna Get There in the End hemen aşağıda.

Comments are closed.