Noel Gallagher’dan yeni single var: Flying on the Ground

Video|

Noel Gallagher’s High Flying Birds bu cuma günü Back the Way We Came: Vol 1 (2011-2021) isimli özel bir albüm çıkarıyor. Bu kapsamda yeni şarkı Flying on the Ground şimdiden dinlemeye açıldı.

Oasis sonrasında başladığı Noel Gallagher’s High Flying Birds projesinde onuncu yılını kutlayan müzisyen, 11 Haziran ’21 tarihinde Sour Mash aracılığıyla yayımlayacağı albümle geride kalan on yılın satır başlarını bizlerle buluşturacak.

Noel Gallagher takvimler 2009 yılını gösterirken Oasis’ten ayrıldı ve böylece Oasis’te perde kapandı. 2011 yılında Noel Gallagher’s High Flying Birds projesini başlatan elli dört müzisyen bu zamana kadar toplam üç stüdyo uzunçalar servis etti. Bunların sonuncusu olan Who Built the Moon 2017 yılında yayımlandı.

Back the Way We Came: Vol 1 (2011-2021) albümünün büyük çoğunluğunu daha önce duyduğumuz şarkılardan oluşacak. İçerikteki yeni parçalardan biri olan We’re on Our Way Now geçtiğimiz aylarda ses vermiş, biz de şarkıyı haber akışımıza eklemiştik.

Şimdi ise bir diğer yeni single Flying on the Ground video klibiyle birlikte paylaşıma açıldı. Hemen aşağıdan tanık olun.

Comments are closed.