Nova Norda söylüyor: Bas Git

Şarkı|

Adım adım ilerleyişini sürdüren bağımsız müzisyen Nova Norda yeni bir single çalışması servis etti. Söz konusu bu şarkı Bas Git adını taşıyor.

Söz konusu şarkı hakkında Nova Norda şunları söyledi: ”Yayınlamak için aylardır sabırsızlandığım, beni son yıllarda en çok heyecanlandıran parçam Bas Git’i nihayet size sunabildiğim için acayip mutluyum. Bu parçayı yaşadığım büyük bir kalp kırıklığı üzerine yazdım. Sevgiye olan inancını sarsacak  kadar büyük bir acı yaşadıktan sonra, sınırlarını çizmek ve kendi iyiliğin için ‘Artık hayatıma girmene izin vermiyorum’ demekten başka çare kalmıyor. Bence bunu diyebilmek gerçek bir ödülü hak ediyor! Bu parçayı yazmak bu yüzden beni çok güçlü hissettirdi. Şarkının kapağında da bu yüzden iyileşmenin kutlandığı bir ödül töreni yaratmak istedik. Umarım daha fazla kalbinin kırılmasına müsaade etmek istemeyen, toksik ilişkilerden uzak kalmak için iradeye ihtiyaç duyan tüm dinleyicilere de bana iyi geldiği kadar iyi gelir.” 

Söz, müzik ve düzenlemesi Nova Norda ve Arsan Salaryfar’a ait olan şarkının prodüktör koltuğunda Arsan Salaryfar oturuyor. Bas Git hemen aşağıda.

Comments are closed.