Ofiste Akustik // Birileri

Konser|

Çalışmalarını İstanbul’da sürdüren Birileri 7 Eylül ’19 tarihinde BacktotheSound Ofis’e konuk olmuş ve akustik düzende performans sergilemişti. Söz konusu konserin video kaydı bugünden itibaren YouTube kanalımızda.

Dört üyeden oluşan alt. rock ekibinin duo performansla karşımıza çıktığı konser bir saati aşkın süre boyunca devam etti ve Jan Soykok & Baturalp Yılmaz ikilisi otuz kişi kapasiteli salonumuzda dinleyicilerine şarkılarını samimi bir atmosferde ilk ağızdan ulaştırdı. 

Geride kalan haziran ayının sonlarında başlangıcını yaptığımız serimizde sırasıyla KandurVolkan Karayel, Onat Önol ve Yiğit Seferoğlu‘nun sahne aldığını belirtelim. Bu dört ismin ilgili performanslarını isimlerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sadece otuz kişilik izleyici kitlesinin dahil olduğu ve her hafta cumartesi günü gerçekleşen Ofiste Akustik konserlerini yerinde izlemek için Instagram sayfamızı takip edin.

Birileri’ni konuk ettiğimiz serinin dördüncü ayağı hemen aşağıda. Videolarımıza ilk anda ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! 

Üst Fotoğraf: Burak Şimşek

Comments are closed.