Oscar and the Wolf’tan yeni single var: James

Video|

Oscar and the Wolf yeni şarkı paylaştı. James adını taşıyan bu kayıt için grubun öncüsü Max Colombie, Fransız ve İtalyanların yaşayış tarzlarından, kıyafetlerinden, fotoğraflarından ve filmlerinden etkilendiğini belirtiyor.

2014 yılında yayımladığı ilk albüm Entity ve ardından 2017 yılında çıkardığı Infinity ile dünya çapında büyük başarı yakalayan grubun bu yeni tekliği ilhamını ilişkilerden, arkadaşlıklardan ve aşklardan alıyor.

Ulaşmak istediği noktanın ışık ve karanlık arasındaki denge olduğunu söyleyen Colombie’nin modern R&B, elektro-pop, bağımsız rock tarzındaki şarkılarının kaynağını hüzün, mutluluk, aşk ve alacakaranlık temaları oluştururken James ile bunlara doğaüstü bir enerjiyi de ekliyor.

Sözlerinden müziğine, tüm şarkıyı rüyasında yazdığını söyleyen Colombie, uyandığında James’in tastamam olduğunu ekliyor. Şarkının ismini, Max Colombie’nin kayıt için stüdyoya girdiği gün dünyaya gelen yeğeni James’ten aldığını belirtelim.

Ülkemizde GRGDN Müzik’in temsil ettiği [PIAS] aracılığıyla yayımlanan yeni Oscar and the Wolf parçası James hemen aşağıda.

Comments are closed.