Placebo yeni albüm açıkladı: Never Let Me Go

Yeni Sesler|

Londra menşeli ekip nihayet yeni stüdyo uzunçalar için müjdeyi verdi. Placebo’nun yeni albümü Never Let Me Go adıyla önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde ses verecek.

Grup böylece neredeyse on yıllık albüm boşluğunu noktalamış olacak. Placebo son olarak 2013 yılında çıkan Loud Like Love kaydıyla hayranlarını selamlamıştı.

Molko yoldaki albümlerinin iklim değişikliği, aşırı eşitsizlik ve sürekli gözetim altındaki bir toplumla ilgilendiğini vurguluyor ve şöyle devam ediyor:

 

Benim için mesele sorunda var olmamak ve çözümde yaşamaya çalışmaktır. İçgüdüsel, çok insani bir şeyi ifade etmek istedim. Sadece diğer insanların bunu anlayacağını ve onları harekete geçireceğini umuyorum.

 

Placebo takvimler 1994’ü gösterirken vokalist / gitarist Brian Molko ve bass gitarist Stefan Olsdal öncülüğünde kurulmuştu. Ekibe konser ve davul kadrosunda birçok isim dahil oldu ancak Placebo bugün tekrar Molko ve Olsdal merkezinde yoluna devam ediyor.

Never Let Me Go’nun tam çıkış tarihini belirtelim: 22 Mart ’22. Elevator Lady aracılığıyla servis edilecek albümün öncü single çalışmaları arasında bulunan Surrounded by Spies hemen aşağıda.

Comments are closed.