Rammstein yeni albümünü müjdeledi: Zeit

Yeni Sesler|

Rammstein’dan yepyeni bir stüdyo albüm geliyor. Önümüzdeki ay içerisinde yayımlanacak söz konusu uzunçalar Zeit adını taşıyor.

Zeit albümü, kadrosu Till Lindemann, Paul Landers, Richard Z. Kruspe, Flake, Oliver Riedel ve Christoph Schneider’den oluşan Berlin menşeli grubunun sekizinci stüdyo albümü olacak.

Rammstein son olarak takvimler 2019’u gösterirken kendi adını taşıyan bir albüm yayımlamış ve güçlü geri dönüşler almıştı. Rammstein LP hakkındaki kritik yazımızı okuyun.

Grubun yoldaki albümü Zeit, 29 Nisan ’22 tarihinde yirmi sayfalık kitapçıklı bir baskıda standart bir CD, kapaklı çanta dahil elli sayfalık bir kitapçığa sahip altı panelli bir pakette özel bir baskı CD ve bir çift olarak birden fazla formatta piyasaya sürülecek. Albümün yirmi sayfalık geniş format kitapçığa sahip 180gr plak baskısı da yapılacak.

Tarafımıza ulaşan basın bülteninde grubun yeni albümündeki on bir şarkı için toplam iki yıl çalıştığı vurgulanıyor. Majör ekip bir kez daha Berlinli prodüktör Olsen Involtini ile çalıştı ve albüm Fransa’nın Saint-Rémy-de-Provence kentindeki La Fabrique stüdyolarında kaydedildi.

Zeit kapsamındaki tam şarkı listesi ve ön yüz görseli hemen aşağıda. 

1/ Armee Der Tristen
2/ Zeit
3/ Schwarz
4/ Giftig
5/ Zick Zack
6/ OK
7/ Meine Tränen
8/ Angst
9/ Dicke Titten
10/ Lügen
11/ Adieu

 

Comments are closed.