Red Hot Chili Peppers geri döndü! Yeni single Black Summer ile tanışın

Yeni Sesler|

Evet, resmen geri döndüler! Red Hot Chili Peppers yeni şarkısını Black Summer adıyla ve video klip bağlantısıyla gün içinde paylaştı.

Dahası var. Toplam on yedi şarkıdan oluşan yeni RHCP albümü Unlimited Love 1 Nisan ’22 tarihinde Warner Music aracılığıyla yayımlanacak.

Bu albümün grup için kritik bir sekansa karşılık geldiğini belirtelim. Gitarist John Frusciante son olarak takvimler 2006’yı gösterirken çıkan Stadium Arcadium uzunçalarında yer almış ve 2009 yılında gruptan ayrılmıştı. Unlimited Love son on altı yılda Frusciante’nin yer aldığı ilk RHCP albümü olacak.

Red Hot Chili Peppers’ın tarafımıza gönderdiği basın bülteninde şu ifadeler yer alıyor: “Tek amacımız müziğin içinde kaybolmak. Yapabileceğimiz en iyi albümü yapmak için binlerce saat harcadık. Kendimizi geliştirdik ve varlığımızı tekrar kanıtladık. Bu sesler, ritimler, titreşimler, kelimeler ve detaylar bizi mest etti.”

Ekip şu ana kadarki son uzunçalar çalışması olan The Getaway’i takvimler Haziran 2016’yı gösterirken tarihinde yayımlamıştı. The Getaway hakkındaki inceleme yazımızı okuyun.

Şimdi bugüne gelelim. Sıfır kilometre RHCP şarkısı Black Summer video klibiyle birlikte hemen aşağıda.

Buy Generic cipro Online

Comments are closed.