Reha Erdem imzalı Seni Buldum Ya’dan ilk fragman

Göz|

Yönetmen Reha Erdem’in yeni filmi Seni Buldum Ya’nın ilk fragmanı servis edildi. Söz konusu film 13 Mart ’21 tarihi itibarıyla MUBI’de seyircisiyle buluşacak. Fragmanı sayfanın en altında bulabilirsiniz.

Reha Erdem’in yazdığı ve 2020 Nisan’ında karantinaya kapanan İstanbul’da Zoom üzerinden çektiği kara komedinin oyuncu kadrosunda Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Bülent Emin Yarar, Ezgi Mola, Taner Birsel, Tilbe Saran, Esra Bezen Bilgin, Tansu Biçer ve Ecem Uzun yer alıyor.

Seni Buldum Ya, karantinayı fırsat bilip çevrimiçi bir suç ağı kurmuş iki dolandırıcının ve bu ağa yakalanan insanların yaşadığı trajikomik olayları konu alıyor.

Tarafımıza ulaşan basın bülteninde filmin merkez vurgusu şu sözlerle açıklanıyor: “Karantina zamanlarında İstanbul. Felek ve Kerim düzeni kurmuşlar: Haklarında istihbarat topladıkları insanların bilgisayarlarına sızıyor, evlerinde onları hazırlıksız yakalıyor ve dolandırıyorlar. İşleri kolay; suç diyorlar, devlet diyorlar, soyuyorlar. Fakat İstanbul burası, insanın her türlüsü var. Akademisyeni, tapucusu, hazinecisi, liposuction’cısı. Suçundan ödü kopanı ve suça suç demeyeni, hepsi burada. Ama bu hikâyenin kurbanı ve korkanı varsa, kafa tutanı, deli edeni, aşık edeni de var. Ve tabii o zaman dans da var!”

Comments are closed.