Sena Şener’den yeni single: Çok Geç Kaldın

Video|

Ülke rock sahnesinin öne çıkan isimlerinden Sena Şener’in en yeni teklisi Çok Geç Kaldın, Pasaj Müzik etiketiyle 7 Ocak günü tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Sena Şener’in müzikal serüveninde yeni bir sayfayı işaret eden Çok Geç Kaldın için tarafımıza ulaşan basın bülteninde şu ifadeler yer alıyor: “Zamanından sonra farkına varılanlar ardında derin izler bırakır. Çok Geç Kaldın iyileştirilmeyi bekleyen yaranın içindekilerle kapandıktan sonra merhemine yakarışı. Bir çiçek solduktan sonra gelen özveri ve bir orman yandıktan sonra yağan yağmur: Artık ne fark eder?”

Şarkısının sözü ve müziği Sena Şener’e ait. Prodüktörlüğünü Efe Demiral ile ortaklaşa yapan  Şener, kaydın düzenlemesinde ise Deniz Yıldız ve Canberk Ünsal’la iş birliği yaptı.

Sena Şener’in Çok Geç Kaldın klibi için Morrie ekibinin yazdığı hikayede Sena Şener bir kitap bulur, kitabın iç sayfalarında bulunan mekan ve karakter çizimlerini fark eder. Bu kitap Sena’nın mantığı olarak simgeleşen rehber karakteri tarafından hazırlanmıştır. Kitabın içindeki karakterler Sena’nın duygularını, içinde bulunduğu mekan ise Sena’nın iç dünyasını temsil eder. Kabile Sirk ve Sahne Sanatları’nda sahneleştirilen bu hikayede, duyguları simgeleyen karakterler Sena ile yüzleşmeye hazırdır. Sena; bir portal kapıdan geçerek kalbi, mantığı ve duyguları arasında yaşayacağı yüzleşmeye adım atacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=7oIFwBJeojY&feature=youtu.be

Comprar zithromax Sin Receta

Comments are closed.