Şenay Lambaoğlu’ndan yeni albüm: Hayat Defteri

Yeni Sesler|

Şarkıcı, besteci ve söz yazarı Şenay Lambaoğlu beşinci albümü Hayat Defteri ile dinleyicilerini bir kez daha selamlıyor. Ada Müzik etiketiyle yayınlanacak albümün tamamı Şenay Lambaoğlu’na ait sekiz parçadan oluşuyor.

Müzik direktörlüğünü Hakan Kurşun’un yaptığı albüme ismini veren Hayat Defteri özelinde yaşadığımız sürece dikkat çeken Lambaoğlu; sesimizi duyurmanın artık daha zor olmasından ötürü tepkilerimizde de sertleştiğimizi ve bunu müziğine yansıttığını vurguluyor.

Albümün gitar, düzenlemelerinde Hakan Kurşun, bass gitar alanında Eylem Pelit ve davul varlığında Volkan Öktem yer alıyor. Kayıt sekansı pandemi sürecinde gerçekleşen albüm için Lambaoğlu’nun şöyle diyor: “Müzik söz konusu olunca ortak duygularda buluşmak için mesafe engel değil.”

 

Müzisyen ile geride kalan yıl ofisimizin hemen yakınlarında bulunan Moda Sahili’nde buluşmuş ve konuşmuştuk. Söz konusu video-röportajı YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

 

Lambaoğlu’nun yeni albümü Hayat Defteri 21 Mayıs ’21 tarihinde Ada Müzik aracılığıyla yayımlanacak dijital formatta yayında olacak.

Aynı adlı şarkının yönetmen Devrin Usta tarafından Enigma Antiques’te çekilen video klibi ise şu anda izlenebiliyor.

Comments are closed.