Sónar İstanbul’da sahne alacak isimler açıklandı

Konser|

Bugüne dek binlerce müzikseveri ağırlayarak müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi birleştiren ve altıncı kez Zorlu PSM’yi festival alanına dönüştürecek Sónar İstanbul’da sahne alacak ilk isimler açıklandı.

%100 Music katkılarıyla 18-19 Mart ’22 tarihinde gerçekleştirecek Sónar İstanbul

, 2022 yılında Avrupa’da düzenlenecek ilk Sónar etkinliği olma özelliğini taşıyor. Ayrıca organizasyon katılımcılara elektronik müzik sahnelerinin öne çıkan isimleriyle ve yaratıcılığı teknolojiyle besleyerek kültürel etkileşime odaklanan Sónar +D etkinlikleriyle Zorlu PSM’de unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Sónar İstanbul 2022’nin programında bu sene de elektronik müzik sahnelerinin değerli DJ ve prodüktörleri yer alıyor.  Zorlu PSM, bu yıl Sónar İstanbul’da dev ikili Ȃme ile elektronik ve house müziğin bağını dünyaca ünlü elektronik müzik şirketleri Innervisions ile güçlendiren efsane Dixon’ı Ȃme b2b Dixon olarak ağırlamaya hazırlanıyor. 

The Blessed Madonna, HVOB, Honey Dijon, Red Axes, Leon Vynehall, HAAi, Anfisa Letyago, Volvox, Loraine James, Terr, TSHA, Wehhba Wehhba Live Station setiyle 2022’nin ilk Sónar festivalinde İstanbul’da sahne alacak.

Comments are closed.