Star Track Symphony Orchestra şehre geliyor

Konser|

Toplamda altmış kişilik orkestrayla unutulmaz filmlerin müzikleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da müzikseverlerle buluşuyor.

Star Track Symphony Orchestra konseri 21 Ağustos Cumartesi akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. Etkinlik, Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek.

Star Track Symphony Orkestrası, artık her biri kült olmuş Star Wars, Gladiator, James Bond gibi filmlerin unutulmaz şarkılarını çalacak. Senfoni orkestrası altmış kişilik kadrosu ile içinde aşkı, savaşı ve cesareti hissetmeyi sağlayan, her biri bir başyapıt olan filmlerden parçaları büyüleyici biçimde icra edecek.

Müzikseverler, Star Track Symphony Orkestra performansı esnasında filmlerden unutulmaz sahneleri dev ekrandan izleme şansına sahip olacaklar. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek konserde açık havada müthiş bir performansla sinema ve müzik birlikteliği doya doya yaşanacak.

Avrupa’nın En İyi Event Ödülü etiketine sahip olan etkinliğin konserleri bu yıl 21 Ağustos – 26 Kasım ’21 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Birçok kültür ve sanat etkinliğinin yanı sıra sayısız konsere ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Aspendos Arena ve Volkswagen Arena’da gerçekleşecek konserler serisinde müzikseverler dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini Turkcell Platinum’un Ana Sponsorluğunda dinleme şansı bulacaklar.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Aspendos Arena ve Volkswagen Arena’da gerçekleşecek Turkcell Platinum İstanbul Night Flight konser serisinde bir Hollywood gecesi olan Okan Bayülgen’in anlatımıyla Best Of Soundtrack Symphony ve Events Across Turkey’in Ödüllü etkinliği An Epic Symphony ise bu sene HaykoCepkin & KARSU & Manga ve Gaye Su Akyol ile buluşacaklar.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19’a karşı uygulanan kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen önlemler kapsamında konser öncesi ve sonrası mekanların dezenfekte edilmesi, etkinliğin maske takılarak takip edilmesi, oturma düzeninin sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılması vb. gibi koşullar sağlanarak yapılacak konserler, müzikseverlerin daha sağlıklı bir ortamda vakit geçirmesine olanak sağlayacak.

 Konserler ve Tarihler 

21 Ağustos ’21 // Star Track Symphony Orchestra

31 Ağustos ’21 // An Epic Symphony & HaykoCepkin

21 Eylül ’21 // An Epic Symphony & HaykoCepkin (Aspendos – Antalya)

02 Ekim ’21 // An Epic Symphony & KARSU 

10 Ekim ’21 // An Epic Symphony & Manga  

18 Ekim ’21 // Best Of Sound Track Symphony & Okan Bayülgen

29 Ekim ’21 // An Epic Symphony & HaykoCepkin

26 Kasım ’21 // An Epic Symphony & Gaye Su Akyol  

Comments are closed.