Su Bekar’ın Ofiste Akustik performansını izleyin

Konser|

Bağımsız olarak müzik çalışmalarını ilerleten Su Bekar 9 Kasım ’19 tarihinde BacktotheSound Ofis’e konuk olmuş ve akustik düzende performans sergilemişti. Söz konusu konserin video kaydı bugünden itibaren YouTube kanalımızda.

Yaklaşık olarak altmış dakika süren konser boyunca Bekar’a Ezgi Türkeli, Cihan Bilgin, Salih Cemre Cesur eşlik etti ve tuşlu enstrümanla desteklenen çıplak vokal soundu etkileyici bir atmosfer yarattı.

Geride kalan haziran ayının sonlarında başlangıcını yaptığımız serimizde sırasıyla KandurVolkan KarayelOnat ÖnolYiğit SeferoğluBirileriBatu AkdenizCihan Bilgin, İdil Meşe ve Nilgün Özer‘in sahne aldığını belirtelim. Bu dokuz müzisyenin ilgili performanslarını isimlerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sadece otuz kişilik izleyici kitlesinin dahil olduğu ve her hafta cumartesi günü gerçekleşen Ofiste Akustik konserlerini yerinde izlemek için Instagram sayfamızı takip edin.

Su Bekar’ı konuk ettiğimiz serinin onuncu ayağı hemen aşağıda. Videolarımıza ilk anda ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Comments are closed.