Tarihten // Aaron Paul

Zaman Makinası|

Her hafta perşembe günleri BacktotheSound’un Instagram adresinde Tarihten başlığıyla zaman koridoruna dalıyoruz! Bu haftaki yolculuğumuzun merkezinde aktör Aaron Paul var.

Tarih aralığı 20 Ocak ’08 – 29 Eylül ’13. Yer Albuquerque. Birleşik Amerikalı aktör kariyerini derin bir hat ile değiştirecek Breaking Bad dizisinde 24 Eylül ’84 tarihinde dünyaya gelen, okul yaşamında başarılı olamayan, yaşam tarzı nedeniyle çekirdek ailesinden sürekli veto yiyen, son evredeki kanseriyle mücadele içerisindeki teyzesine bakan, sokak kültüründe amaçsızca yaşayan, süper kahramanlıkla marangozluğu aynı anda hayal eden, elindeki binlerce dolar nakit parayı şehrin yoksul mahallesinde dağıtan Jesse Pinkman’a can veriyor.

Paul rolünü üstlendiği karakter hakkında şunları söylüyor: “Şunu kabul ediyorum: Jesse’den önce yoktum. O benim hayatımı değiştirdi. Artık daha güzel bir evde oturuyorum. Yıllık planlar yaptığımda ilk düşündüğüm şey para olmuyor. Öte yandan o bana her zaman gerçek biriymiş gibi geliyor. Jesse gerçekten orada bir yerlerde yaşıyor. Belki de ben onu içimden atamıyorum. Bilemiyorum.”

TV platformu AMC’nin arşivinden ulaştığımız fotoğraflara ve sanatçının tüm hayatından izler taşıyan story paylaşımlarımıza Instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.