Tarihten // Christina Aguilera

Zaman Makinası|

Her hafta perşembe günleri BacktotheSound’un Instagram adresinde Tarihten başlığıyla zaman koridoruna dalıyoruz! Bu haftaki yolculuğumuzun merkezinde modern pop temsilcisi Christina Aguilera var.

Tarih 28 Temmuz ’20. Yer New York. Otuz dokuz yaşındaki majör pop müzisyeni sosyal medyada hızla yayılan, başlangıç noktası ülkemizde ortaya çıkan, kadınların maruz kaldığı her türlü şiddete ve kadın cinayetlerine dikkat çekmek amacıyla oluşturulan ve tüm kadınları, tüm insanlığı şiddete karşı birlik olmaya davet eden #challengeaccepted akımına dahil oluyor.

Aguilera paylaşımının altına şu yorumu bırakıyor:


Meydan okuma kabul edildi. Söz konusu bu kampanyanın orijinal çıkış hattını öğrenerek bir araya gelelim ve her yerde kadına şiddete son verelim. Istanbul Sözleşmesi yaşatır. Kadınlar kadınları destekliyor.”

Christina Aguilera’ya dair Billboard’un çektiği ana görsele ve müzisyenin tüm hayatından izler taşıyan story paylaşımlarımıza hemen aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

View this post on Instagram

TARİHTEN // 28 Temmuz '20 – New York'ta Christina Aguilera! 39 yaşındaki majör pop müzisyeni sosyal medyada hızla yayılan, başlangıç noktası ülkemizde ortaya çıkan, kadınların maruz kaldığı her türlü şiddete ve kadın cinayetlerine dikkat çekmek amacıyla oluşturulan ve tüm kadınları, tüm insanlığı şiddete karşı birlik olmaya davet eden #challengeaccepted akımına dahil oluyor. Aguilera paylaşımının altına şu yorumu bırakıyor: Meydan okuma kabul edildi. Söz konusu bu kampanyanın orijinal çıkış hattını öğrenerek bir araya gelelim ve her yerde kadına şiddete son verelim. Istanbul Sözleşmesi yaşatır. Kadınlar kadınları destekliyor." _ 📸 Billboard

A post shared by BacktotheSound (@backtothesound) on

Comments are closed.