Tarihten // Heath Ledger

Zaman Makinası|

Her hafta BacktotheSound’un Instagram adresinde Tarihten başlığıyla zaman koridoruna dalıyoruz! Bu haftaki yolculuğumuzun merkezinde Heath Ledger var.

Ledger, 2005 yılında Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda şöyle konuşuyor: “İnsanlar genellikle konuşmadıkları zaman daha fazla ifade verirler. Kelimeler genellikle birinin kim olduğunu veya ne hissettiğini gizlemek için kullanılır. Bu yüzden bazen kelimeler çok karmaşıktır. Günün sonunda biz birer oyuncuyuz. Onu, yani rol yapan kendimi eve götürmüyorum. İş dışındaki hayatımı seviyorum. Birinin bana sarıldığını duyduğum an günümün en heyecan verici kısmı. Makyajımı arabada ilk çıkaran benim. Eve gitmeliyim. Hayatıma geri dönmek istiyorum. Orayı seviyorum.”

4 Nisan ’79 tarihinde Avustralya’nın Perth şehrinde dünyaya gözlerini açan Ledger, 22 Ocak ’08 tarihinde New York’ta reçeteyle satılan bir ilacı aşırı doz kullanmaktan dolayı zehirlendi ve hayatını kaybetti.

Heath Ledger’ın Jake Chessum imzalı fotoğraflarına ve sanatçının tüm yaşamından izler taşıyan story paylaşımlarımıza Instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.