Tarihten // Leonardo DiCaprio

Zaman Makinası|

Her hafta perşembe günleri BacktotheSound’un Instagram adresinde Tarihten başlığıyla zaman koridoruna dalıyoruz! Bu haftaki yolculuğumuzun merkezinde majör aktör Leonardo DiCaprio var.

Tarih 28 Şubat ’16. Yer Los Angeles’taki Dolby Theatre. Leonardo DiCaprio kariyerinin ilk ve tek Oscar ödülüne sahip oluyor. Christopher Polk’un o özel anlara dair fotoğrafları bizi zaman koridorunda yolculuğa çıkarıyor.

Yönetmenliğini Alejandro González Iñárritu’nun üstlendiği The Revenant filmiyle Academy Awards’ta En İyi Erkek Oyuncu ödülüne ulaşan majör aktör hayatının en önemli gecelerinden birini yaşıyor.

Ödülü almak için sahneye davet edilen DiCaprio kabul konuşmasında şunları söylüyor: “İklim değişikliği gerçek, şu anda yaşanıyor. Tüm türlerin karşısındaki en büyük tehdit. Birlikte çalışmalı ve büyük firmalar için değil tüm insanlık, yerliler ve bu değişiklikten en çok etkilenen milyarlarca insana destek vermeliyiz. Şirketleri temsil eden liderlere ihtiyacımız yok. Çocuklarımızın çocukları için, sesi hırs politikası tarafından boğulmuş olanlar için. Bu muhteşem ödül için hepinize teşekkür ediyorum.”

Leonardo DiCaprio’ya özel story ve akış paylaşımlarımıza hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşacağınız BacktotheSound Instagram adresinden tanık olabilirsiniz.

View this post on Instagram

TARİHTEN // 28 Şubat '16 – Los Angeles'taki Dolby Theatre'da Leonardo DiCaprio! Yönetmenliğini Alejandro González Iñárritu'nun üstlendiği The Revenant filmiyle Academy Awards'ta En İyi Erkek Oyuncu ödülüne ulaşan majör aktör böylece kariyerinin ilk ve tek Oscar heykeline sahip oluyor. Ödülü almak için sahneye davet edilen DiCaprio kabul konuşmasında şunları söylüyor: "İklim değişikliği gerçek, şu anda yaşanıyor. Tüm türlerin karşısındaki en büyük tehdit. Birlikte çalışmalı ve büyük firmalar için değil tüm insanlık, yerliler ve bu değişiklikten en çok etkilenen milyarlarca insana destek vermeliyiz. Şirketleri temsil eden liderlere ihtiyacımız yok. Çocuklarımızın çocukları için, sesi hırs politikası tarafından boğulmuş olanlar için. Bu muhteşem ödül için hepinize teşekkür ediyorum." _ ? Christopher Polk

A post shared by BacktotheSound (@backtothesound) on

Comments are closed.