Tarihten // Michael J. Fox

Zaman Makinası|

Tarih aralığı 26 Kasım ’84 – 11 Ağustos ’89. Yer California. Michael J. Fox, toplamda dört yıla yayılan ve üç ayrı bölümle beyaz perdeye aktarılan Back to the Future filminin başrolünde yer alıyor.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Robert Zemeckis’in üstlendiği söz konusu film 1885 / 1955 / 1985 / 2015 yılları arasında zaman koridorunda dolaşıyor ve vizyona girdiği döneme kadarki en özgün yapımlar arasına girmeyi başarıyor.

Back to the Future’ın dünya çapında ses getirmesi henüz yirmili yaşlarında nefes alan Fox için muazzam bir kariyer adımı oluyor. Fox ilerleyen süreçte büyük sağlık sorunları yaşayacak ve kariyerinde frene basmak zorunda kalacak. Ancak onun deyimiyle Back to the Future yıllar içerisinde öyle yüksek bir seviyeye yükselecek ki tüm oyunculuk kariyerinin tek bir filme eşit görülmesini gönülden kabul edecek.

Universal Pictures arşivinden ulaştığımız fotoğraflara ve aktörün tüm hayatından izler taşıyan story paylaşımlarımıza hemen aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

View this post on Instagram

TARİHTEN // Kasım '84 – Ağustos '89 _ California'da Michael J. Fox! Genç aktör çekimleri toplamda 4 yıla yayılan ve 3 ayrı bölümle beyaz perdeye aktarılan Back to the Future filminin başrolünde yer alıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Robert Zemeckis'in üstlendiği söz konusu film 1885 / 1955 / 1985 / 2015 yılları arasında zaman koridorunda dolaşıyor ve vizyona girdiği döneme kadarki en özgün yapımlar arasına girmeyi başarıyor. Back to the Future'un dünya çapında ses getirmesi henüz 20'li yaşlarında nefes alan Fox için muazzam bir kariyer adımı oluyor. Fox ilerleyen süreçte büyük sağlık sorunları yaşayacak ve kariyerinde frene basmak zorunda kalacak. Ancak onun deyimiyle Back to the Future yıllar içerisinde öyle yüksek bir seviyeye yükselecek ki tüm oyunculuk kariyerinin tek bir filme eşit görülmesini gönülden kabul edecek. _ ? Universal Pictures

A post shared by BacktotheSound (@backtothesound) on

Comments are closed.