Tarihten // Paul Banks

Zaman Makinası|

Her hafta perşembe günleri BacktotheSound’un Instagram adresinde Tarihten başlığıyla zaman koridoruna dalıyoruz! Bu haftaki yolculuğumuzun merkezinde kült müzisyen Paul Banks var.

Tarih 15 Eylül ’14. Yer New York. Otuz altı yaşındaki frontman L’Uomo Vogue için kamera karşısına geçiyor ve kapsamlı bir mülakata imza atıyor.

Banks kendisiyle yapılan röportajda öncülük ettiği Interpol’ün yanı sıra solo kariyerinden, oluşturduğu farklı sahne mahlaslarından ve ilham kaynaklarından bahsediyor.

Vladimir Nabakov bana her zaman zerafet ve bir dil oluşumunda güzellik verdi. Başka? Tabii Henry Miller. Dürüstlüğün işareti olmuştur. Tam olarak nasıl ve ne ölçüde davranmamız gerektiğini bilmediğimizde ince davranışlar hakkında konuşmak fikrini seviyorum ve burada Charles Bukowski diyorum. Bukowski. Adamım benim. Muhtemelen yazdıklarıma en yakın olanı odur.

Paul Banks’e dair fotoğraf sanatçısı Eric Guillemain’in tarafından çekilen detaylı görsel paylaşımlarına hemen aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

View this post on Instagram

TARİHTEN // 15 Eylül '14 – New York'ta Paul Banks! L'Uomo Vogue için kamera karşısına geçen 36 yaşındaki müzisyen kendisiyle yapılan röportajda öncülük ettiği Interpol'ün yanı sıra solo kariyerinden, oluşturduğu farklı sahne mahlaslarından ve ilham kaynaklarından bahsediyor. "Vladimir Nabakov bana her zaman zerafet ve bir dil oluşumunda güzellik verdi. Başka? Tabii Henry Miller. Dürüstlüğün işareti olmuştur. Tam olarak nasıl ve ne ölçüde davranmamız gerektiğini bilmediğimizde ince davranışlar hakkında konuşmak fikrini seviyorum ve burada Charles Bukowski diyorum. Bukowski. Adamım benim. Muhtemelen yazdıklarıma en yakın olanı odur." _ ? Eric Guillemain

A post shared by BacktotheSound (@backtothesound) on

Comments are closed.