Tarihten // Peter Krause

Zaman Makinası|

Her hafta perşembe günleri BacktotheSound’un Instagram adresinde Tarihten başlığıyla zaman koridoruna dalıyoruz! Bu haftaki yolculuğumuzun merkezinde kült isim Peter Krause var.

Tarih aralığı 3 Haziran ’01 – 21 Ağustos ’05. Yer Los Angeles. Yapımcılığını Alan Ball’ın üstlendiği ve 5 sezon boyunca HBO aracılığıyla yayımlanan majör TV serisi Six Feet Under’da başrolü Peter Krause üstleniyor.

Otuz altı yaşındaki aktör babasının ani ölümü nedeniyle anne evine geri dönen ve ailenin sahip olduğu cenaze işleri şirketi ile ilgilenmeye başlayan Nate Fisher karakterine can veriyor.

Ölümü hayatın bir parçası olarak hikayesinin merkezine alan Six Feet Under tam altmış üç bölüm boyunca gerçeklikten kopmayan sarsıcı bir bütünlük var etmeyi başaracak. Peter Krause 2005 yılındaki dizi finali sonrasında birçok TV yapımında yer alarak kariyerini sürdürecek ama hiçbirinde Six Feet Under’daki performansına ulaşamayacak.

View this post on Instagram

TARİHTEN // Haziran '01 – Ağustos '05 _ Los Angeles'ta Peter Krause! Yapımcılığını Alan Ball'ın üstlendiği ve 5 sezon boyunca HBO aracılığıyla yayımlanan majör TV serisi Six Feet Under'da başrolü Krause üstleniyor. 36 yaşındaki aktör babasının ani ölümü nedeniyle anne evine geri dönen ve ailenin sahip olduğu cenaze işleri şirketi ile ilgilenmeye başlayan Nate Fisher karakterine can veriyor. Ölümü hayatın bir parçası olarak hikayesinin merkezine alan Six Feet Under tam 63 bölüm boyunca gerçeklikten kopmayan sarsıcı bir bütünlük var etmeyi başaracak. Peter Krause 2005 yılındaki dizi finali sonrasında birçok TV yapımında yer alarak kariyerini sürdürecek ama hiçbirinde Six Feet Under'daki performansına ulaşamayacak. _ ? HBO Archive

A post shared by BacktotheSound (@backtothesound) on

Comments are closed.