Tarihten // Uma Thurman

Zaman Makinası|

Her hafta perşembe günleri BacktotheSound’un Instagram adresinde Tarihten başlığıyla zaman koridoruna dalıyoruz! Bu haftaki yolculuğumuzun merkezinde majör aktris Uma Thurman var.

Tarih aralığı 20 Eylül – 30 Kasım ’93. Yer Los Angeles. 23 yaşındaki Uma Thurman yönetmen koltuğunda Quentin Tarantino’nun yer aldığı Pulp Fiction’da sıra dışı bir performans sergiliyor.

En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde Oscar ödülüne ulaşan ve zaman içinde kültleşecek olan Pulp Fiction için Uma Thurman çeyrek asır sonra şunları söyleyecek:

Bir filmde yer almayı istediğimden emin değildim. Henüz 20’li yaşlarının başında Massachusettsli bir çocuktum. Kendime dair çok güvensizdim. Neyse ki çekimler başladıktan sonra kendimi kontrol etmeyi bırakabildim. Hayallerim gerçek oluyordu. Şimdi geriye dönüp orada bir yerlerde henüz genç olduğum zamanları izlemek güzel.

Uma Thurman’a dair Hollywood Archive & Jersey Films’ ait detaylı görsel paylaşımlarına hemen aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

View this post on Instagram

TARİHTEN // 20 Eylül – 30 Kasım '93 _ Los Angeles'ta Uma Thurman! 23 yaşındaki aktris, yönetmen koltuğunda Quentin Tarantino'nun yer aldığı Pulp Fiction'da sıra dışı bir performans sergiliyor. En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde Oscar ödülüne ulaşan ve zaman içinde kültleşecek olan Pulp Fiction için Uma Thurman çeyrek asır sonra şunları söyleyecek: "Bir filmde yer almayı istediğimden emin değildim. Henüz 20'li yaşlarının başında Massachusettsli bir çocuktum. Kendime dair çok güvensizdim. Neyse ki çekimler başladıktan sonra kendimi kontrol etmeyi bırakabildim. Hayallerim gerçek oluyordu. Şimdi geriye dönüp orada bir yerlerde henüz genç olduğum zamanları izlemek güzel." _ ? Jersey Films

A post shared by BacktotheSound (@backtothesound) on

Comments are closed.