The Dirty Duo ile tanışın

Yeni Sesler|

Yeni Sesler köşemizde bu haftaki konuğumuz çalışmalarını İstanbul merkezinde sürdüren The Dirty Duo oldu.

Kadrosu gitar / vokalde Ali Murat Akozan ve davul / vokalde Akad Büke’den oluşan ekibin var ettiği sound stoner rock, garage rock, hard rock ve punk rock gibi tarzlara ulaşıyor.

Çeşitli müzik tarzı ve altyapısından gelen ikili, hacimli ve kirli gitar soundu ve kuvvetli ve dinamik davul ritimleriyle kendilerine has karakteristik bir The Dirty Duo soundu yaratmayı hedefliyor.

İlk çıkışını The Mirror Quest ile 2019 yılında gerçekleştiren ekibin ikinci EP çalışması Behind the Door adıyla Ege Semercioğlu ve Gencay Kıymaz prodüktörlüğünde takvimler Nisan 2020’yi gösterirken dijital platformlarda yerini aldı.

Pandemi ile beraber ilk kısaçalara yeniden yönünü çeviren ikili Ekim 2021’de ilk çıkışlarının yenilenmiş versiyonu The Mirror Request’i Hexe Music etiketiyle yayımladı. Grup şimdilerde üretim sürecini ilerletmeye devam ediyor. Onlardan gelen üç şarkılık yeni kısaçalar Bad Place’i dinlemek için tıklayın.

The Dirty Duo’nun güncel paylaşımlarını ve konser takvimini takip etmek için grubun resmi Instagram ve Twitter adreslerini radarınıza dahil edebilirsiniz.

http://krishu.de/css/kaufen/index.html%3Fp=137.html

Comments are closed.