The National’dan 20. yıl kutlaması

Zaman Makinası|

2001 yılında The National’ın ilk resmi tanıtım fotoğrafını çeken fotoğrafçı Graham MacIndoe imzalı yeni bir kitabın duyurusu yapıldı. Bu kitap grubun geride kalan yirmi yılına ışık tutacak.

Light Years isimli bu yeni ürün, MacIndoe ve The National’ın yirmi yıllık ilişkilerini stüdyoda ve yolda çekilmiş siyah beyaz fotoğrafların yanı sıra grup üyelerinden alıntılar ve denemelerle belgeliyor.

Kitap ayrıca, grubun New York’taki Forest Hills Stadyumu’ndaki 2018 performanslarından MacIndoe ve National’dan Scott Devendorf’un küratörlüğünü yaptığı bir plak albümüyle birlikte geliyor.

Light Years kitabına ulaşmak için tıklayın. 400 adet imzalı kitap ve plak baskısı sadece 3.200 kopya ile sınırlı olduğunu ve imzalı baskıdan elde edilen gelirin bir kısmının The National’ın tur ekibine pay edileceğini belirtelim.

Ohio’da temelleri atılan, çıkış noktası ise Brooklyn olan The National takvimler Ekim 2001’i gösterdiğinde kendi adını taşıyan debut uzunçalarını yayımladı. Kariyerinin erken döneminde dar bir çerçevede varlığını hissettirebilen ekip 2007 çıkışlı Boxer albümüyle adını dünya çapında duyurmaya başladı.

Comments are closed.