The Rills ile tanışın

Yeni Sesler|

Yeni Sesler köşemizde bu haftaki konuğumuz Londra menşeli indie rock topluluğu The Rills oldu.

2017 yılında kurulan The Rills’in hikayesi Mitch Spencer, Callum Warner-Webb ve Charlie Weight’in taşındığı Sheffield’de başladı. Bu üçlü bir süre birlikte yaşadı ve ilk demolarını 59 Onslow Road’da yazdı.

Ekip Londra’ya taşınmadan önce yaz aylarında memleket toprakları olan Lincoln’e döndü. Üniversitede davulcu Mason Cassar ile tanışan üçlü, sadece bir hafta sonra Londra’da konserler vermeye başladı. Başkentin dört bir yanındaki mekanlarda ses verdiler.

Yoğun performansları, onları Kendal Calling, Tramlines ve 2Q festivalinde sahneye çıkmaya yönlendiren, gürültülü sahne varlıklarını ve büyüleyici enerjilerini ortaya çıkardı. Grup, 2019 yılında ülke çapında manşet şovlarlar yaptı ve İngiltere’nin yeraltı mekanlarını vahşi heyecanıyla etkiledi. Evlerinden asla çok uzakta olmayan grup, Lincoln’deki canlı müziğe dikkat çekti. 2020’de eski gitarist Charlie Weight The Rills’den ayrıldı – grup üç parça olarak kaldı.

The Rills’in ilham kaynakları arasında The Libertines, IDLES, Fontaines DC ve şair Samuel Taylor Coleridge bulunuyor. Onlar hakkındak detaylı bilgiye ve şarkılara ilgili Instagram ve Spotify sayfasından ulaşabilirsiniz.

Amoxicilline Prix: Acheter Amoxicilline en Ligne Sans Ordonnance

Comments are closed.