Travis bir kez daha İstanbul’a geliyor

Konser|

Glasgow menşeli  majör ekip Travis 19 Ekim ’22 tarihinde bir kez daha İstanbul’da sahne alacak. Garanti BBVA sponsorluğundaki söz konusu konsere Zorlu PSM ev sahipliği yapacak.

Dünyaca ünlü rock grubu Travis The Invisible Band In Concert plus The Classic Hits turnesi kapsamında karşımıza çıkacak.

Sing, Side ve Flowers in the Window gibi efsane hitlerinin yer aldığı The Invisible Band albümlerinin yirminci yılı anısına kült şarkılarının yeni versiyonlarının yer aldığı son albümlerini geçtiğimiz yıl Aralık ayında yayınlamıştı.

Good Feeling isimli ilk albümünü 1997 yılında yayınlayan Travis, bu albüm ile Birleşik Krallık Albüm Listesi’nde dokuz numaraya yerleşti. Grubun adının duyulmasında ve başarılarının katlanmasında 1999 yılında çıkardıkları The Man Who büyük bir rol oynadı.  Bu albümle yaklaşık dokuz hafta boyunca müzik listelerinin birinci sırasına yerleşerek toplamda 134 hafta boyunca En İyi yüz Albüm listesinde kalmayı başaran Travis, yalnızca Birleşik Krallık genelinde üç milyon albüm sattı. 2001 yılında yayımladıkları The Invisible Band albümleri de The Man Who kadar başarılı oldu ve dört hafta boyunca İngiltere müzik listelerinin ilk sırasında kaldı. 2004 yılında en ünlü hit parçalarını bir araya getirerek yayınladıkları Singles on dokuz hafta boyunca listelerin birinci sırasından inmedi ve kariyeri boyunca onlarca ödüle layık görüldü.

Konserin biletleri 26 Ağustos saat 12.00’den itibaren passo.com.tr’de satışta olacak. Garanti BBVA kredi kartları sahipleri konser biletlerini 26 Ağustos-9 Eylül tarihleri arasında yüzde 20 indirimle satın alabilecek.

Comments are closed.