Turgut Çıngı’dan yeni single: Gidemem

Video|

O Ses Türkiye programında adını duyuran Turgut Çıngı solo kariyerinin ikinci single paylaşımını Gidemem isimli şarkıyla gerçekleştirdi.

Sözü ve müziği Can Kazaz tarafından yazılan, prodüktörlüğü Mert Medeni imzasını taşıyan şarkı Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlar aracılığıyla yayımlandı. 

Turgut Çıngı yeni şarkısı Gidemem hakkında şunları söyledi: “Şarkı ilk olarak Can Kazaz’dan bize sadece nakarat olarak gelmişti ve çok etkilenmiştim. Sonrasında sözleri yazıldı ve bence harika bir şeye dönüştü. Hemen çalışmalara başladık. Şarkının prodüktörlüğünü Mert Medeni üstlendi aranje kısmında Resul Baransel Öktem ve Mert Medeni birlikte çalıştılar. Mix’imizi de Mert Medeni yaptı ve mastering’e Evren Göknar imzasını attı. Yönetmenimiz Melih Kundakçıoğlu ekibiyle harika bir klip çıkardı gerçekten, benim çok içime sindi. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz inşallah böyle devam eder, gerçekten çok mutluyum. Umarım benim şarkıda hissettiklerimi dinleyicilerimiz de hissetmeye devam eder. İnşallah hep beraber sağlıklı, güzel müzikli günleri yaşamaya devam ederiz.”

Turgut Çıngı’nın ilk tekliği Trenler geride kalan yılın ilk yarısında ses vermişti. Onun yepyeni paylaşımı Gidemem hemen aşağıda.

Comments are closed.