Uzaktan Konuşmalar’da sekizinci konuğumuz Batu Akdeniz

Röportaj|

BacktotheSound sunar! YouTube kanalımızdaki Uzaktan Konuşmalar isimli serimizde ilerleyişimiz sürüyor. Seri kapsamındaki yeni ve sekizinci konuğumuz Batu Akdeniz oldu.

Ankaralı müzisyen Heavy Sky grubunun vokalistliğini yaparak adını duyurmuş, geride kalan dönemde yayımladığı EP ve single çalışmalarıyla solo kariyerini ilerletmişti. Batu bu yıl içerisinde ise yeni stüdyo uzunçalarını servis etti.

Batu Akdeniz ile muhabirimiz Samime Çağlar çevrimiçi olarak bir araya geldi ve müzisyenin güncel çalışmaları, gelecek planı, üretim süreci hakkındaki hemen her detayla ilgili kapsamlı bir röportaja imza attı. 

2020 yılının ilk günlerinde Batu’yu YouTube kanalımızdaki video-röportaj serimizde ağırlamıştık. Çekimleri Moda Sahili’nde gerçekleşen röportajı izleyin.

22 Mayıs ’22 Pazar tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek BacktotheSound Music Festival ’22 kapsamında sahne alacak Batu Akdeniz ile gerçekleştirdiğimiz yeni röportaj şu an yayımda. Videoyu aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Comments are closed.