Vera’nın yeni single çalışması Kir Pas burada

Video|

Geçtiğimiz yıllarda Mutluluk Reklamı, Saklanır Nisan ve Sokaklar gibi şarkılarını dinleyicileriyle buluşturan, Deniz Kabukları ve Sonsuza Kadar ile Türkçe Rock listelerinde ilk sıraya yükselen Vera, 2021’de başlayan beş parçalık hikayesine kaldığı yerden devam ediyor.

http://hausmemel.de/2/kaufen/index.html%3Fp=3057.html

, Times;”>Serinin yepyeni parçası Kir pas adıyla 11 Şubat’ta Doğan Müzik Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Nakaratında Barış Bıçakçı romanı “Bizim Büyük Çaresizliğimiz”den ilham alan, Ezginin Günlüğü ve Sakin’e de selam veren Kir pas, beş bölümlük konsept serinin üçüncü parçası. Karamsar sözler, indie gitarlar ve R&B ritmlerinin bir araya geldiği parçanın kayıtları grubun ev stüdyosunda tamamlandı, piyano kayıtlarında Vera’ya Londra’da yaşayan Türk piyanist Onur Pasteleşlik etti.

Kir pas ile eş zamanlı yayınlanan klibin yönetmenliğini ise serinin ilk iki parçasında da grup ile çalışan, fotoğraf sanatçısı Çağla Çağlar yaptı.

Vera’nın 9 Mart akşamı Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde dinleyicileriyle buluşacağını belirtelim. Grubun yeni parçası Kir Pas hemen aşağıda.

Comments are closed.