Vince Staples’ın kendi adını taşıyan yeni albümü yayında

Yeni Sesler|

Californialı rap sanatçısı Vince Staples takvimler 2019’u gösterirken yayımladığı Hell Bound (Ad 01)’den bu yana geçen süre zarfında ilk albümünü servis etti.

Söz konusu bu kayıt, yirmi yedi yaşındaki rapçinin dördüncü ve kendi adını taşıyan ilk albümü olma özelliğini taşıyor. 9 Temmuz ’21 tarihinde Blacksmith & Motown aracılığıyla yayımlanan uzunçalar toplamda on şarkıdan oluşuyor.

Yapımcı koltuğunda Kenny Beats’in yer aldığı, Blacksmith & Motown Records’ın yayımladığı bu albüm hakkında Staples şöyle konuşuyor:

 

Gerçekten benim hakkımda daha önce bilinmeyen çok fazla bilgi veriyor. Bu yüzden bu başlıkla gittim. Bazen aynı hikayeyi anlatmaya çalışıyormuşum gibi hissediyorum. Oysa hayat devam ettikçe bakış açınız değişir. Bu, daha önce sahip olmadığım başka bir kendime bakış.

 

2008 yılından bu yana profesyonel kariyerini sürdüren Staples, müzisyenliğin yanı sıra aktör olarak çalışmalar yürüten bir isim. Ek olarak Staples şu ana kadarki son albüm çalışmasını 2018 yılında FM adıyla çıkardı ve iyi geri dönüşler almayı başardı.

Onun yepyeni uzunçalarını ilgili Apple Music veya Spotify sayfasından hemen dinleyebilirsiniz. Kaydın şarkı listesi ve ön yüz görseli ise aşağıda.

1/ Are You with That
2/ Law of Averages
3/ Sundown Town
4/ The Shining
5/ Taking Trips
6/ The Apple & The Tree
7/ Take Me Home
8/ Lil Fade
9/ Lakewood Mall
10/ Mhm

Comments are closed.