Walter ve Jesse’nin çarpıcı hikayesi bu 5 dakikada

Göz|

TV dünyasına adını altın harflerle yazdıran AMC yapımı Breaking Bad, final sezonunun üzerinden yıllar geçse de etki gücünü sürdürüyor.

Dizinin içinden çıkan ve kendi başına bir kült yaratan Better Call Saul’un şu sıralar devam eden final sezonu Breaking Bad ile kesişme noktalarını da sıklaştırıyor. Saul Goodman’ın merkezde yer aldığı Better Call Saul’da kaçınılmaz son yaklaşırken Breaking Bad’in iki süper yıldızı Walter White ve Jesse Pinkman da tekrar ekranlara çıkacak.

Biz de tam olarak bu noktada Breaking Bad dünyasına tekrar dönmek ve Walt ile Jesse’nin sevgi, nefret, tutku, pişmanlık, acı, gurur ve ölüm içeren dostluğunu tekrar hatırlamak istedik.

Grable424 isimli YouTube kanalında yayımlanan ve Breaking Bad’i Walt & Jesse özelinde özetleyen kurşun kadar ağır video hemen aşağıda. Son sözü Walter’a bırakalım ve sizi videoya uğurlayalım: “If you believe that there’s a hell, I don’t know if you’re into that, but we’re already pretty much going there, right? But I’m not gonna lie down until I get there.”

Comments are closed.