Yeah Yeah Yeahs 9 yıl aradan sonra yeni albüm açıkladı

Yeni Sesler|

Yeah Yeah Yeahs resmen geri döndü. Grup Cool It Down adını taşıyan sıfır kilometre albümünü Perfume Genius’un yer aldığı yeni single Spitting Off the Edge of the World için hazırlanan bir video ile duyurdu.

Toplam sekiz şarkıdan oluşan söz konusu albüm, Secretly Canadian aracılığıyla 30 Eylül ’22 tarihinde çıkacak. Böylece ekip 2013 tarihli Mosquito’dan bu yana ilk orijinal müzik paylaşımını gerçekleştirmiş olacak.

Cool It Down, Velvet Underground’ın 1970 albümü Loaded’dan bir şarkıyla aynı adı paylaşıyor. Yeah Yeah Yeahs’den Karen O yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bekleyen herkese teşekkür ederim. Söyleme ateşimiz geri döndü ve bu şarkıları yazmak gözyaşı ve coşkunun adil payıyla geldi. Acı gider ve gerçek ortaya çıkar. Son kaydımızdan bu yana geçen dokuz yılda neler yaşadığımızı söylememe gerek yok çünkü sen de bunu yaşıyorsun ve seni seviyoruz ve seni görüyoruz. Umarız hissedersin. Duygulardan kaçmak ya da bugünlerde hepimizi saran şeylerden geri adım atmak yok. Bu yüzden evet, zamanımızı harcadık, hazır olduğunda bildirmekten mutluyuz.”

Buy Amoxil U

buy kamagr

Comments are closed.