Yeni The Lumineers albümü Brightside burada

Yeni Sesler|

Denver çıkışlı modern folk ekibi The Lumineers’ın üç yıllık ara dönemi sonlandı ve yeni uzunçaları dinlemeye açıldı. Söz konusu stüdyo albüm Brightside adını taşıyor.

Albüme ismini veren şarkı için grubun şarkıcı-gitaristi ve kurucu ortağı Wesley Schultz, “Brightside şarkısı tek bir günde kaydedildi” diyor. Şarkının yapımcılığı uzun süredir birlikte çalıştıkları Simone Felice tarafından üstlenildi.

David Baron tarafından 2021 kış ve ilkbahar aylarında Boiceville, Newyork’daki Baron’s Sun Mountain Studios’ta iki oturumda üretilen, miksajı ve mühendisliği yapılan şarkı, grubun şimdiye kadarki en neşeli ve spontane çalışması. Lumineers’ın kurucu ortakları ve şarkı yazarları Wesley Schultz ve Jeremiah Fraites enstrümantasyonun neredeyse tamamını icra ederken, Baron çeşitli klavyelerde ve geri vokallerde görülüyor. 

Brightside albümü kapsamında toplam dokuz şarkı duyuyoruz. LP’nin tamamını dinlemek için ilgili Apple Music, Deezer veya Spotify sayfasına uğrayın. Kaydın tam şarklı listesi ve ön yüz görseli aşağıda.

https://buyantibiotics24.net/buy-doxycycline-online.html

1/ Brightside
2/ A.M. Radio
3/ Where We Are
4/ Birthday
5/ Big Shot
6/ Never Really Mine
7/ Rollercoaster 
8/ Remington
9/ Reprise

Comments are closed.