Yoldaki James Bond filmi yayınlanamadan eskidi

Göz|

COVID-19 salgınının en çok etkilediği sektörler arasında sinema dünyası yer alıyor. Kimi büyük bütçeli filmlerin çekimleri ertelenirken, çekimleri tamamlanan kimi majör yapımlar da sinema salonlarının salgın nedeniyle kapalı olmasından dolayı süresiz beklemede kaldı.

Bunların başında da şüphesiz James Bond serisinin merakla beklenen yeni halkası No Time to Die geliyor. Filmin ilk olarak Mart 2020’de gösterime gireceği açıklanmış, fakat vizyon tarihi tam dört defa ertelenmişti. Daniel Craig’in başrolünde yer aldığı No Time to Die için 8 Ekim ’21 tarihi beklenirken ilginç bir detay ortaya çıktı. Filmde sponsorluklar için kullanılan markaların vurgu tarihinin eskimesi, bazı sahnelerin tekrar çekilmesini gündeme taşıdı.

The Sun’ın aktardığına filmdeki bazı sahneler çok dikkatli bir şekilde düzenlenecek ve sponsorlu markaların tarih vurguları en son model cihazlarıyla güncellenecek. 

Son söz olarak No Time to Die’ın James Bond serisi kapsamındaki yirmi beşinci yapım olduğunu ve başroldeki Daniel Craig için finali işaret ettiğini belirtelim.

Comments are closed.